Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!
Je gebruikt een niet-ondersteunde browser. Deze site kan er anders uitzien dan je verwacht.
Wil jij sprankelend het nieuwe jaar in? Op 14 januari komt Annemieke naar VOX-POP om een bedazzle-workshop te geven. Neem een kledingstuk mee dat je wilt opleuken met rhinestones: een simpel T-shirt of tanktop is al perfect. Samen geven we jouw item een unieke, glinsterende upgrade.
Kerngegevens van evenement ArtiShock #21 Bedazzle workshop
Datum
14 januari 2026
Tijd
17:00 -19:00
Locatie
BG 3
Ruimte
VOX-POP

Elke maand verandert VOX-POP de ruimte in een bruisende workshop vol chaos en creativiteit. Van dj-lessen tot linoleumsnede-workshops: iedere editie staat een andere kunstvorm centraal. Deze keer duiken we in de wereld van bedazzlen! Geef een oud kledingstuk een tweede leven en pimp het tot iets nieuws. 

Praktische informatie
Deze workshop start om 17.00 uur en duurt tot 19.00 uur. Locatie is binnengasthuisstraat 9 (BG3 begane grond). 
Deelname is gratis maar je dient je wel aan te melden want er zijn maar een paar plekken! 

Wat mee te nemen
Neem een kledingstuk mee dat je graag opleukt! 

Over Annemieke Efdee

Annemieke (@studio_efdee) is een veelzijdige maker die van alle markten thuis is. Met haar workshops wil zij iedereen het plezier laten ervaren van een creatieve ontsnapping aan het drukke, soms hectische leven. Denk aan breien, haken, lino drukken en bedazzlen. 

BG 3

Ruimte VOX-POP
Binnengasthuisstraat 9
1012 ZA Amsterdam